Walentynkowe serce

Po raz kolejny wzięłam udział w siłowni twórczej na Turkusowym hamaku, tym razem tematem było Walentynkowe serce. Przygotowałam z tej okazji 2 prace i jedna z prac wygrała siłownię. Po raz drugi udało mi  się wygrać siłownię twórczą:). A prac było aż 17, a jaka biżuteria brała udział w konkursie, cudeńko popatrzcie na prace numer 9.

serce

Pokażę Wam jeszcze końcowy efekt obrazka koło czerwonego serca powstały dwie literki, wcześniej nie chciałam ich haftować ,żeby nie sugerować kogo jest praca. Niestety dzisiaj okropnie pochmurno i zdjęcie wyszło ciemne. Tak naprawdę kolorki idealnie oddaje zdjęcie pierwsze.

Jpeg

Ten obrazek z serduchem bardzo mnie urzekł i zawiśnie na ścianie na łóżkiem :).

Do konkursu zgłosiłam również serducho z sową.

serce-sowa

Bardzo chciałabym podziękować wszystkim, którzy zagłosowali na moje prace, wielka to radość dla mnie tworzyć coś co podoba się innym :).

W tym tygodniu dopisywało mi szczęście udało mi się wygrać Candy u Diany, mały Elfik mnie wylosował, dzięki czemu dostanę roczną internetową prenumeratę Mollie potrafi.  Jak nie zaglądaliście jeszcze do Diany to koniecznie to zróbcie cuda tworzy a jej lale to same piękności.

11 myśli nt. „Walentynkowe serce

  1. Promyk

    O! A dlaczego ja nic nie wiedziałam o głosowaniu?:( No nic i tak gratuluję oraz się zachwycam obiema pracami.:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.