Roczek Kornelki

Jak ten czas pędzi, moja kochana wnusia ma już roczek, jak ten czas minął. To był rok wielkiej radości, podziwiania jak rośnie od noworodka, po niemowlę, aż po brząca bardzo ciekawego świata. A taką niekończącą sie kartkę przygotowałam z okazji pierwszych urodzinek.

i tutaj jeszcze filmik, jak to wszystko pięknie działa:

Córcia upiekła też muffinki na imprezkę, a ja je delikatnie przyozdobiłam :), a piecze najlepsze muffiny w całym wszechświecie :).

A na koniec wisienka na torcie solenizantka ze szczęśliwą babcią Violą.

A w kolejnym poście pokaże album Kornelki. Miłego poniedziałku <3

22 myśli nt. „Roczek Kornelki

 1. Promyk

  To jakieś czarcie sztuczki, jakby powiedział kot z reklamy. 😉 Czysta magia! 🙂 Najlepsze życzenia dla przesłodkiej jubilatki! <3

 2. aga-craft

  To już prawdziwa dama , jak szybko urosła 🙂 niedh się zdrowo chowa ku uciesze swoich rodziców no i babuni 🙂 karteczka cudna!!!!

 3. Margonitka

  Normalnie napatrzeć się nie mogę!! Na wnusię, która wygląda, jak córcia, na babcię, która wygląda, jak mama i na genialną karteczkę. Rośnie jak na drożdżach mała panienka. Sto lat dla jubilatki.
  Pozdrawiam Małgosia

 4. Monika

  Karteczka genialna ( jak Wy to robicie 😉 )
  Kornelka to śliczna dziewczynka- wszystkiego najlepszego Słoneczko 🙂
  Violu widać że jesteś szczęśliwą babcią- gratuluję Ci takiego skarbusia. Może niedługo ja będę wiedziała czy będę miała wnusię czy wnusia 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

 5. Kasia Hajnas

  Violu gratuluję radości i uśmiechów dostarczanych przez Kornelkę. Obydwie śmiejecie się oczami, a to jest takie piękne:). Życzę Wam, aby mała nadal chowała się zdrowo i poznawała świat swoimi oczami oraz dostarczała wszystkim mnóstwa radości:). Buziaki dla przesympatycznej Kornelki, a kartka jest wyjątkowa i urocza:). Pozdrawiam serdecznie:).

 6. ANNA IWAŃSKA

  Tak zdecydowanie wisienka na torcie najsmaczniejsza , do zacałowania. Zazdroszczę Ci troszkę babciu ! Ale swoja droga czas przeleciał niesamowicie . Kartka dla wnusi bombowa, będzie fajna pamiątką.
  Pozdrawiam

 7. Chranna

  Violu kochana!
  Kornelce szczęścia i pogodnych dni w zdrówku najlepszym. Miłością otoczona, to najważniejsze :-))
  Sama nie wiem, kiedy to zleciało! Pamiętam dzień, w którym dotarła do mnie radosna nowina, że zostaniesz Babcią, a tu proszę! Już roczek!
  Kartka – albumik doskonała! Zmyślna bardzo! Czego to ludzie z mądrą głową nie wymyślą… No istne cudeńko :-))
  I babeczki smakowite, z cudnym dekorem Twoim.
  Fantastyczny, radosny wpis uwieńczony zdjęciem dwóćh szczęśliwych kobietek 🙂

 8. Agata

  Mała Jubilatka nawet do Babci podobna 🙂 Violu sliczna pamiatka 🙂 spisałaś sie swietnie Babciu 🙂

 9. Ewa

  Śliczne zdjęcie Violu a Twoja wnusia to prawdziwy słodziaczek 🙂 Życzę jej wszystkiego co najlepsze, niech rośnie zdrowo i szczęśliwie. Moja wnusia skończyła już 4 latka, jest naszym słoneczkiem i największą radością. Niekończąca się kartka wyszła fantastycznie – można oglądać bez końca!
  Przesyłam serdeczne uściski.

 10. ewinka Nowa

  Wnusia podobna do babci jak córcia do mamy 🙂 Ślicznie wyglądacie:-)
  Kartka piękna, w klimacie albumu:-) Wszelkiej pomyślności dla Kornelii, niech się zdrowo chowa i daje rodzinie mnóstwo radości 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

 11. Nitki Ariadny

  Ile radości! Przepiękna kartka, smakowite muffinki i przede wszystkim urocza Jubilatka! Pomnozenia tej radości każdego dnia !

Możliwość komentowania jest wyłączona.