Mama

Takie krótkie słowo a tyle w nim serca i miłości, ja niestety po raz pierwszy nie wręczę mamie własnoręcznie zrobionej kartki ani kwiatków, pozostaje postawienie kwiatków na grobie i piękne wspomnienia.

Dla odreagowania od kartek komunijnych powstała kartka na Dzień Mamy. Jak zobaczyłam kursik na kartkę wiedziałam, że właśnie taka ma być.  Wczoraj dotarły do mnie prezenciki na Dzień Mamy z dalekiej Portugalii, wspaniałe stempelki, przydaśki i słodycze. Dzięki stempelkom od córci powstały takie kolorowe kwiatki na kartce, które sama kolorowałam, oprócz dwóch własnoręcznie zrobionych „maków” z foamiranu, które nie do końca są makami.

Na blogu Foamiran Polska jest akurat wyzwanie –  Dla Mamy więc zgłaszam tam pracę:

Dzien-Mamy

banerek wyzwania

I teraz moja karteczka, bardzo ukwiecona w niespodzianką w środku:

Jpeg

Jpeg

a ponieważ każda mama to królowa, więc dodałam taką malutką koronę z masy plastycznej.

Jpeg

Jpeg

Kwiatki z foamiranu u mnie na karteczce tylko albo aż dwa, ale są więc wytyczne spełnione. Kwiatki robiłam już jakiś czas temu, pomyślałam, że zrobię polne kwiatki, co mi nie do końca wyszło, ale i tak pięknie zdobią różne karteczki. Napis na karteczce pobrała tutaj.

Jpeg

Na koniec podpowiem tylko jakby ktoś chciał się pobawić w zrobienie takiej karteczki to podaję link do tutorialu tutaj,  w komentarzach jest zamieszczony link z pdf-em do wydrukowania. Czasu jest jeszcze trochę, a mamę zaskoczyć taką kartką warto.

To ja wracam do tematów komunijnych, które już mi się z lekka znudziły.

23 myśli nt. „Mama

 1. Iwona

  Śliczna karteczka, Violu!
  Pięknie wyglądają tak wycięte litery, no a korona to kropeczka nad „i” 🙂

 2. Ania Iwańśka

  Violu cudna jest ta kartka , , obejrzałam kursik.. chyba jednak nie dla mnie , brak mi cierpliwości i precyzji przed wszystkim . Tobie wyszła pięknie . A ten bukiecik zachwycił mnie bardzo . Niestety podobnie do Ciebie życzeń mojej mamie już nie przekażę .
  Pozdrawiam i życze powodzenia w zabawie.

 3. Agulek

  Prześliczna jest ta karteczka:-) Kwiatki idealne:-)
  Bardzo dużo bym dała abym i ja mogła taką kartkę wręczyć mojej mamie….niestety tak jak Tobie zostaje mi zapalenie znicza na grobie i modlitwa zamiast życzeń. …

  Pozdrawiam serdecznie:-)

 4. Promyk

  Wspaniała kartka, zresztą wiesz, że bardzo mi się spodobała. Ściskam cię mocno! <3

 5. zofiko

  Piękna kartka. Wnętrze cudne. Ten napis przestrzenny jest fantastyczny. Bukiet kwiatów i ta korona wraz z pięknym napisem to jest to… Pozdrawiam serdecznie.

 6. ...z minionej epoki

  Rewelacyjna kartka! Zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Jak i kwiaty z foamiranu. Piękna i wyjątkowa – idealna dla mamy 🙂

 7. Alina

  Zachwycająca Twoja karteczka! Podziwiam napis wewnątrz i kwiaty.
  Ja też nie mam komu zrobić kartki z okazji Dnia Matki, ale zrobię coś innego. Pozdrawiam gorąco:))

 8. GosiaMachynia

  Karteczka świetna, cudne kwiatuszki ale ten napis w środku jest czadowy. Dziękujemy za udział w wyzwaniu DT Foamiran Polska 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.