Lawendowe okno i medalion

Dzisiaj post typowo kwiatowy. Zacznijmy od warsztatów, na których byłam w piątek. tytuł warsztatów „Okno na Prowansję”. Bardzo ciekawe warsztaty, na których nauczyłam się troszkę mediować, troszkę bo mediów do użycia nie było za wiele. Praca nad moim okienkiem bardzo mi się podobała i efekt końcowy mnie bardzo zadowolił.

i tył:

Okno zawiśnie na ścianie mojej pracowni 🙂

A teraz czas na nagrodę w moim Candy czyli medalion, ciekawe, do której z was trafi, a może uda mi się zrobić do jutra jeszcze jeden i będzie nagroda pocieszenia.

na drugim zdjęciu kolorki troszkę przekłamane.

A na koniec mały komunikat, w tym roku polecą do Was moich koleżanek blogowych kupne karteczki, niestety nie udało mi się zrobić kartek, powstało zaledwie kilka i do tego zwyklaków.

Jutro ogłoszenie wyników Candy.

21 myśli nt. „Lawendowe okno i medalion

 1. EviPassjonatka

  Piękny medalion 🙂
  A=Jestem pod wrażeniem okienka, uwielbiam warsztaty-świetna sprawa, zapisałam się własnie na jedne i mam nadzieje, że wyjdę z nich z taką pięknością jak Twoja.
  Pozdrawiam 🙂

  Komentarz
 2. aga-craft

  Okno…klękajcie narody ! prawdziwe cacuszko 🙂 Ja bym jeszcze w te okiennice szybki wstawiła 🙂 a medalion śliczny, ale się jutro ktoś ucieszy 🙂 a może ja 🙂

  Komentarz
 3. a-lenka

  Warsztaty zawsze są fajne, uwielbiam je wręcz i korzystam zawsze kiedy mogę.
  Lawendowe okienko cudne, też byłabym zadowolona z efektu końcowego 😊
  Medalion piękny!
  Pozdrawiam Alina

  Komentarz
 4. Monika ML

  Fantastyczne okno, sama uwielbiam warsztaty i staram się często korzystać.

  Ze smutkiem muszę przyznać, że wysłałam tylko kilka karteczek do Dziewczyn. Nie wiem, jak to się stało, ale nie mam Twojego adresu, nie wpisałam go do adresownika. Nie zapomniałam o Tobie. To był trudny czas dla mnie, moja mama była znów w szpitalu, w ciagu kilku miesięcy już trzeci raz… No i cała ta akcja ze strajkiem, Piotr pisał egzaminy ósmoklasisty w takim stresie i okropnej atmosferze, że szkoda słów. A to nie wszystko.
  Pozdrawiam Cię serdecznie i do miłego.

  Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *