Lampka na biurko

Pokaże dzisiaj moją pracę wykonaną specjalnie na wyzwanie w Siłowni Twórczej na Turkusowym Hamaku, której tematem były „Ażury”. Okazało się, że moja lampka biurkowa zebrała najwięcej głosów i zostałam zwyciężczynią wyzwanie, z czego się ogromnie cieszę.

Baner-azur

Wzór haftowałam na kanwie 16 kolor khaki, ale jak dla mnie to kawa z mlekiem, białą mulina Anchor, niestety u mnie w pasmanterii nie ma muliny DMC a na internetowe zamówienie muliny nie było czasu.  Do ozdoby przyszyłam koraliki toho oraz na końce materiału bawełnianą koronkę. Samo haftowanie poszło w miarę sprawnie i przyjemnie, ale za to już umocowanie haftu na lampce zabrało wszelkie pokłady mojej cierpliwości. Walczyłam z tym z 2 godzinki ale efekt wynagrodził nerwy. Same zobaczcie efekt moich prac.

I tu zapalona:

24

v-lampa-zapalona

i zbliżenie na haft:

lampka-1

Lampka stoi na biurku i cieszy moje oczy każdego dnia, w drugim końcu pokoju stoi druga i chyba trzeba jej zrobić takie same ubranko 🙂

Dziękuję wszystkim za oddane na moją prace głosy i pozdrawiam serdecznie.

11 myśli nt. „Lampka na biurko

  1. Nitki Ariadny

    Gratulacje! Zachwyciłam się tą lampką, kiedy tylko ją zobaczyłam. Miałaś niesamowity pomysł!:)

  2. ELA

    Mój glos oddalam na kogos innego, bo Quilling to dla mnie czarna magia, ale lampka byla u mnie na drugim miejscy… gratulacje Violuś

  3. Julitak

    Ciesze się że mój głosik też się przydał do Twojej wygranej. Lampka cudowna od razu mnie zauroczyła. wygrana jak najbardziej zasłużona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.