Jesienna wymianka

Z radością zapisałam się na wymiankę u Justynki z bloga Wielkie Małe Pasje. Dawno nie brałam udziału w wymiance i brakowało mi już troszkę takiej radości otwierania przesyłki z niespodziankami. Moja para wymiankową była Iza z bloga Rękodzieło przy kawie. I nadszedł czas jak pan od przesyłek zadzwonił domofonem i poprosił o zejście po przesyłkę. Oczywiście paczuszkę otwierałam od razu jak tylko przyszła, nie wiem nawet jak opisać mój wielki podziw, ja wyjęłam z przesyłki Anioła w jarzębinie. Zachwytom nie było końca, do dziś podziwiam. Same zobaczcie jakie cudo Izka dla zmalowała.

do tego cudna karteczka z uroczym liskiem i suszonymi roślinkami.

Do tego były słodkości i przepyszna herbatka 🙂

Ten zwitek słodkości to przysmak z regionu Izy, bardzo słodki, smakujący jak beza, pyszny, dla takiego łasucha jak ja idealny.

A ja posłałam Izce:

Ja zrobiłam dla Izy taki obrazek, farbami akwarelowymi i przy użyciu stempelków. Ostatnio bardzo pochłaniają mnie takie prace, brałam udział w warsztatach u Ani Soprano i bardzo mnie one wkręciły, ale o tych pracach będzie osobny post. Trochę miałam strach jak zmalowałam obrazek, bo Iza cudnie maluje, rysuje i czy moja praca jej się spodoba, bo przecież to moje akwarelowe początki. Ale iza napisała, że jest zadowolona więc mi zrobiło się lżej na serduchu.

i taka karteczka:

Zdjęcia podkradłam od Izuni, bo nie zdążyłam zrobić, tak szybcikiem chciałam wysłać moją przesyłkę. Były jeszcze słodkości ze sklepiku lokalnego, w którym powstają przepyszne karmelki oraz nowość: czekolada belgijska z owocami liofilizowanymi (mam nadzieję, że pyszna).  A tu cała moja przesyłka.

A na koniec bardzo chciałam podziękować Izie, ale także Justynce za zorganizowanie takiej wspaniałej wymianki.

10 myśli nt. „Jesienna wymianka

 1. Promyk

  Widać, że wymianka udana. Zainteresowałaś mnie tą czekoladą…. Piękne obrazki u was obu.:)

 2. Anna

  Przepiękne prace z obydwu stron! Violu, rozwijasz niesamowicie swoje talenty. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

 3. Wielkie Małe Pasje

  Violuś właśnie przed chwilą byłam u Izuni na blogu i nawet nie wiecie jak ja się ciesze Waszym szczęściem!! :)) Ciesze się ogromnie!!!! Cuuuudowne prezenty poleciały w obie strony!!! Buziaki kochana!!!

 4. kicikicitata

  Violu! Twoje zające akwarelkowe w rameczce stoją w salonie, podziwiam każdego dnia. Muszę mieć je blisko siebie, tak są cudne. Obok nich umieściłam karteczkę. Wspomniałam Ci, że mam małego fioła na punkcie zajęcy. Nie wiem dlaczego jeszcze ich nie malowałam:))) Mam kilka figurek ustawionych w domu.. Zresztą zobacz – zające stoją przy tytule mojego bloga:) Dlatego z obrazkami trafiłaś w sedno. A jeszcze w takiej artystycznej formie… no jestem mega zadowolona. Czekolada była przepyszna. Truskawki na niej bardzo aromatyczne. A cukierki – niebo w gębie:))) Violu, bardzo dziękuję za prezent. Cieszę się, że zostałaś moją wymiankową parą i mogłam w taki sposób poznać fantastyczną dziewczynę. Uściski:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.