Czas radości i niespodzianek

Zaczęło się od soboty od spotkania z Promykiem – Justynką. Spotkanie było superowe, 2 godziny zleciały w jedną chwilkę, rozmów nie było końca, cóż spotkały się dwie pokrewne dusze. Była kawka i lody w restauracji. A, że Justynka wyśledziła na FB, że zbliżają się moje urodziny dostałam cudny prezencik 🙂

Jpeg

Miałam napisać w rzeczywistości jesteśmy ładniejsze;)

Jpeg

Jpeg

podkładka pod kubek

Jpeg

Ja Justynce przekazałam wygraną w FB zabawie, ale zdjęć nie zrobiłam, możecie je podejrzeć u Promyka, nagrodami były moje mydełka, zakładka i medalion.

A teraz czas na poniedziałkową niespodziankę od Ani z bloga Krzyżyki i inne wybryki.

Jpeg

Jpeg

Prawda, że same cudowności 😉

I przyszedł wtorek dzień urodzin i kolejne niespodzianki, pierwsza od Irenki z bloga Iventi Atelier.

Jpeg

Dostałam czerwony ochraniacz na kubek oczywiście mój kubek został od razu ubrany 🙂

Jpeg

Druga od Kasi z bloga Krzyżykowe szaleństwa przepiękna karteczka, mogłabym nie pisać od kogo bo Kasia robi takie cudne charakterystyczne dla niej karteczki:)

Jpeg

A na koniec niespodzianka od Violki z bloga Robótkuję i bloguję.

Jpeg

Jpeg

Dziewczyny sprawiłyście mi wszystkie moc radości i wzruszeń. Ach nawet nie wiem jak Wam dziękować:), więc posyłam moc buziaków i ściskam mocno, niestety wirtualnie.

Dodatkowo na Fb dotarł do mnie ogrom życzeń i dowodów sympatii. Był tez telefon z samego rana od blogowej psiapsiołki Eluni;).  Za wszystkie życzenia i przemiłe słowa bardzo bardzo i jeszcze bardziej dziękuję.

Jeszcze Wam powiem, że wszystkie kartki z wymianek, urodzinek i inne, które dostałam od początku blogowania przechowuje w specjalnym pudełeczku oglądając je z wielka przyjemnością co jakiś czas 🙂

I na koniec jeszcze niespodziankowe doodle od Google.

google-urodziny

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI 🙂

9 myśli nt. „Czas radości i niespodzianek

 1. Ola

  Trochę z poslizgiem, ale życznia szczere – wszystkiego cudownego dla Ciebie.
  Niespodzianki wspaniałe.
  Pozdrawiam. Ola.

 2. Chranna

  Violu kochana, gorące życzenia ślę! Niech kolejne latka płyną wolno, szczęśliwie i wśród dobrych, życzliwych ludzi. I duuuuuużo wzdrówka!
  Zazdroszczę Wam spotkania, piękne Panie!

 3. Promyk

  Ale byłaś grzeczna w tym roku! Choć nie, to chyba obowiązuje dopiero na Gwiazdkę… Nie zmienia to faktu, że prezenty i kartki przewspaniałe. 🙂 A google mnie zaskoczył!

 4. ela a.

  No ba – pzreciez wiemy, że najcudniejsze laski w realu. No cóż aparaty nas nie kochają haha ale my siebie nawzajem bardzo i to najważniejsze. Zazdroszczę tego spotkania na spontanie… może kiedyś i my Violu….. mam nadzieję

 5. Anna S

  Jakie udane urodziny 🙂 Tyle miłych niespodzianek i życzeń 🙂
  Niech tak będzie co rok u Ciebie Vilou! 😀

Możliwość komentowania jest wyłączona.