Anioł z zającem

Tak poświątecznie u mnie pokolorowany anioł z zajączkiem autorstwa Izki – Rękodzieło przy kawie, uwielbiam je, jak pojawia sie nowy digisek od razu drukuję i w wolnej chwili działam.

Będą kolejne wersje bo wydrukowałam aż 3 sztuki 🙂

A teraz chwalipięstwo, wygrałam nagrodę w Candy z okazji 12 urodzin Art Piaskownicy ufundowaną przez Laserowe Love. W paczce znalazło sie5 kompletów papierów, pełno tekturek i drewniana taczka do złożenia i ozdobienia.

 

15 myśli nt. „Anioł z zającem

 1. Małgosia X

  Violu, aniołek jak – omen nomen – malowanie. Piękny po prostu.
  Gratuluję wygranej i przesyłam buziaki.

  Komentarz
 2. Zaklęta Igiełka

  Pięknie Ci to kolorowanie idzie ☺️. Też sobie wydrukowałam poprzednie aniołki, ale nie mam kiedy zasiąść do kolorowania. Gratuluję wygranej 😁 Pozdrawiam cieplutko.

  Komentarz
 3. kicikicitata

  Violu, jaki piękny aniołek w Twoim wydaniu. Za każdym razem, gdy widzę mojego kolorowańca pękam z dumy. Śliczne kolory dobrałaś. Piegi na buźce bardzo mi się podobają. Kiedyś zastanawiałam się, czy piegi rysować markerem, ale widzę, że jednak takie jasne plamki są delikatniejsze, dużo bardziej pasują.
  Gratuluję wygranej. Widzę, że paczuszka na bogato – będzie z czego tworzyć.
  Ściskam mocno:)

  Komentarz
 4. ewinka Nowa

  Piękny aniołek! Też cierpię na tą przyjemną dolegliwość. Wydrukowałam go i ja, czeka na swoją kolejkę 😀 Gratuluję nagrody i pozdrawiam 😀

  Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *