Ania i Inka

Koniec roku to czas, żeby pokazać ostatnie karteczki w tym roku w zabawie u Ani Inki. Przez cały rok wywiązałam się z każdego zadania, ale u Ani jeden raz z poślizgiem niestety. Z wielka przyjemnością będę bawić się z dziewczynami kolejny rok, czekam z niecierpliwością na wytyczne na styczeń Nowego Roku.

A teraz moje karteczki dla Ani.

prezenty pod choinką:

Jpeg

zima za oknem:

Jpeg

i ostatnia z dzwonkiem:

Jpeg

i kolaż dla Ani:

Jpeg

Powiem Wam, że dwie pierwsze kartki to recykling starych kartek sprzed lat, dostałam ich troszkę od koleżanki, więc tworzę z nich nowe kartki 🙂

To teraz karteczka w ostatnim wyzwaniu u Rogatego czyli u Inki, tym razem miała być mini kartka, u mnie ma 11x11cm:

Jpeg

Jpeg

Dziewczyny bardzo dziękuję za zabawę karteczkową, bawiłam się z wami fantastycznie i kolejny rok mam zamiar tworzyć dalej.

Inka prosiła,żeby pochwalić się choinką Rogatemu, więc to teraz zrobię, u mnie choinka nie za duża 🙂

Jpeg

Na koniec życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, żeby był lepszy niż poprzedni.

nowy-rok

Karteczka stara sprzed lat ale misio życzy Do Siego Roku.

Mam jeszcze do pokazania, karteczki świąteczne, które sprawiły mi wiele radości i dotarły do mnie od Was oraz grudniownik, który dostałam jako nagrodę u Gosi, ale to już w Nowym Roku. Karteczek wysłałam około 40 i co dla mnie najbardziej w tym smuci, że przynajmniej 5, nie trafiło w ogóle do adresatów, ot nasza poczta.

To jeszcze na koniec raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

18 myśli nt. „Ania i Inka

 1. mojescrapowisko

  Od dawna nie śledziłam blogów, dzisiaj troszkę nadrabiam zaległości, bardziej jako podglądaczka niż komentatorka. Twoje prace, Violu, mnie zachwycają. Dziękuję przepięknie za kartkę z życzeniami. Zawsze na święta docierało do mnie sporo świątecznych karteczek nie tylko od bliskich ale i od scraperek. Tym razem, niestety, nie brałam udziału w żadnych wymiankach, tym bardziej z wielką radością postawiłam Twoją śliczna pracę na półeczce „świątecznej”. Dziękując życzę Ci zdrowia, radości i czasu na twórcze spełnianie się. „:)

 2. Tesa

  Również zycze ci wszystkiego najlepszego, w Nowym roku spróbuje więcej zaglądać do Ciebie , a twoj blog dodałam juz do ulubionych

 3. Ania Iwańska

  Violu pieknie dziękuję za Twój udział w mojej zabawie. Było mi bardzo miło gościć Cie u siebie i podziwiac Twoje piekne kartki. Te grudniowe też piękne , wyjątkowe. Zwłaszcza ten widoczek za oknem mnie zachwycił.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego Sylwestra i pomyślności w Nowym Roku.

 4. Agata

  Violu karteczki piekne stworzylas! Podobaja mi sie najbardziej ta z oknem i z choinka:) a sylwestrowy michol ekstra 🙂 wszystkiego dobrego z Violu na kolejne dni, weny, chęci i radości z tworzenia:) pozdrawiam !!!

 5. Promyk

  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i więcej naszych spotkań – sobie też życzę. 😉 Karteczki baaardzo mi się podobają.:)

 6. Inka

  Choineczka urocza, malutka ale prezenty się chyba zmieściły ;))
  Rogaty tam nawet się znalazł i jak sądzę, na moje oko taka dziewczynka z zapałkami 😉 ale słodko!
  Też czasem mam ochotę wykorzystać kartki , dodając coś swojego przemieniamy je w zupełnie inne dzieła 🙂
  Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

 7. AsiaB

  Wszystkiego dobrego!!! Śliczne są:) Do mnie karteczka trafiła i jak zwykle – cudowna:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.