Torebka z Marynarkami

Pewnie tytuł was zaintryguje ;). Na wakacyjna wymiankę wyhaftowałam wzorek Marynarek, który wylądował na torebce, efekt bardzo mi się podoba :).  A torebka iście marynarska prezentuje się tak:

Jpeg

tu zbliżenie na haft

tu zbliżenie na haft

Jpeg

I środeczek, dorobiłam do kompletu breloczek do kluczy -domek plażowy:):

Jpeg

A, że na blogu pomorze craftuje ogłoszono wyzwanie pod tytułem podróż to zgłaszam torebkę na to wyzwanie. Z taką torebką to gdzież by indziej jak w podróż nad morze.

A poniżej banerek zabawy zainspiruj mnie.

zainspiruj

I jak podoba Wam się?.

14 myśli nt. „Torebka z Marynarkami

 1. hubka38

  Jak się podoba? REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Chranna

  Czy się podoba?! CUDOWNA jest! A za mną tak chodzą motywy morskie, od pół roku chyba, że z trudem się powstrzymuję od tego tematu! Bo inne mam priorytety na razie 😉
  Torba uszyta ze znawstwem tej sztuki i ozdobiona wspaniale – te tasiemeczki, kwiatuszki szydełkowe, breloczek… tyle wisienek na torcie!!!

 3. Zimna29

  cudnosci! Kazdy szczegol torebki jest super! A ten breloczek to wisenka na torcie 😀

 4. kwiatkosia

  Jest moja!!!! Violu, pięknie Ci dziękuję, jest FANTASTYCZNA!!!! Dopracowana, a haft piękny! I ten domeczek w środku, no rewelacja!
  ps. zajrzałam dopiero dziś, po otrzymaniu paczuszki, udało się wytrwać 😉
  Pozdrawiam ciepło!

Możliwość komentowania jest wyłączona.