Recenzja – Twórcze Inspiracje

Dostałam do zrecenzowania gazetkę Twórcze Inspiracje nr 3-4/2015. Zacznę od okładki bardzo podoba mi się delikatna kolorystyka oraz znaczek Hand Made po prawej stronie okładki. Po okładce widać, że numerek letni. Pozytywną rzeczą są uchwyty w gazetce do włożenia do segregatora.

Jpeg

W gazetce przedstawione są różne techniki: Friendly Plastic, Wire wrapping, Powertex, Beading, Makrama. Nie wszystkie techniki mnie akurat interesują, choć wiele z nich bym z chęcią wypróbowała i pewnie z czasem to zrobię.

W numerze urzekło mnie parę rzeczy:

Jpeg

turkusowe oczko

biżuteria beading

biżuteria beading

koralikowe etui do telefonu

koralikowe etui do telefonu

biżuteria frywolitkowa

biżuteria frywolitkowa

Zainteresowały mnie także wzorki morskie:

Jpeg

i wzór róży, który na pewno w niedługim czasie wykorzystam :). Marzy mi się zrobienie 6 takich serwetek.

Jpeg

I jak dla mnie absolutne nr 1 numeru letnia łączka, kurs haftu supełkowego, dla mnie niezwykle przydatny do moich haftowanych medalionów.

Jpeg

Mój numer 2 to torba z wykorzystaniem starych spodni dżinsowych:

Jpeg

To teraz czas na podsumowanie. Według mnie numer dosyć udany, wiele przedstawionych technik, projekty bardzo dobrze opisane i sfotografowane. W jednym z nich w oczy bardzo rzucają mi się czerwone paznokcie pani przedstawiającej technikę koralikowo-szydełkową na etui na telefon, Odwraca to bardzo uwagę od pracy.

Jako nowość pojawiła się w gazetce możliwość korzystania z QR -kodów.  Myślę, że w wolnym czasie skorzystam z QR kodu na telefonie by obejrzeć kurs frywolitki, marzy mi się od dawna żeby nauczyć się tej techniki.

Myślę, ze można by zaczerpnąć troszkę z zagranicznych czasopism i zrobić np: galerię prac czytelniczek, panel dla blogujących oraz jakieś gratisy do gazetki.

Firmie Coricamo bardzo dziękuję za możliwość zrecenzowania gazetki.

4 myśli nt. „Recenzja – Twórcze Inspiracje

  1. AsiaB

    Już kolejną recenzję tej gazetki czytam, a jeszcze jej nie kupiłam..teraz to mnie ciekawość zżera:) i chęć posiadania oczywiście:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.