Nagrody w zabawie i zakładka

Ostatnio wygrałam nagrody w zabawie u Pauliny z bloga Galeria rzeczy ładnych. Jak u niej nie byliście zajrzyjcie koniecznie, ta zdolna dziewczyna chyba urodziła się z szydełkiem w ręce. Jakiś czas temu podjeła wyzwanie, na bazach wsuwek wykonała ozdoby szydełkowe i wyszły z tego piękne, prześliczne wsuwki. Ktoś pomyśli nic wielkiego, ale ona zrobiła tych wsuwek 100 kompletów i rzadna się nie powtarza. Tutaj możecie obejrzeć wszystkie 10 odsłon wsuwek czyli całą setkę.  A do mnie w ramach nagrody przywędrowały 2 komplety:

Jpeg

prawda, że śliczne i przydasie.

Jpeg

Same fajniutkie rzeczy, oj na pewno się nie zmarnują u mnie. Ja miałam w domku 5 baz wsuwek i z nich powstały u mnie jakiś czas temu takie wsuwki. Paulinko bardzo Ci dziękuję za zabawę oraz prezenciki.

Jpeg

Z podobnej serii zakupiłam ostatnio bazę zakładki i postanowiłam ją ozdobić.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Bardzo mi się podoba taka zakładka, zakupiłam już kolejną bazę i zastanawiam się nad zorganizowaniem zabawy w wędrującą książkę ale nie czy byłybyście chętne? Książka powędrowałaby ode mnie wraz z gotową zakładką do pierwszej wylosowanej osoby, ale o tym w następnym poście. A ja obecnie czytam książkę od Elki o Coco Chanel.

8 myśli nt. „Nagrody w zabawie i zakładka

  1. ela a.

    Violuś…..prezenty cudne, ale..
    Ja na tę zakładkę jak sroczka…. i cieszę się, że książka czytana…..
    Kocham zakładki, bo do mojego drugiego bloga książkowego do zdjęć używam, ale najważniejsze, że dla mnie książka bez zakładki – to…. (wyjaśnienie na blogu)

  2. Promyk

    Chwaliłam już zakładkę na F., ale tu też nie omieszkam.:) Jest piękna i bardzo stylowa – oczywiście dzięki twojemu zdobieniu. Jeżeli będziesz wysyłać książkę, której jeszcze nie czytałam, to się piszę.:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.