Kolorowo dla dziadków

Na stronie bloga Scrapkowo.pl, w styczniowym wyzwaniu tematem jest Kolorowo dla dziadków, Tu banerek wyzwania:

wyzwanie-scrapkowo-banerJak wiecie jestem w transie kolorowania kwiatków, więc powstała taka bardzo energetyczna a zarazem kolorowa karteczka.

dla-dziadkow

i zbliżenie:

dla-dziadkow-1

Prawie wszystkie kwiatki i listki pokolorowałam sama, choć scrapbookingowe oko dojrzy również powycinane elementy z papierków Galerii Papieru  „Zaginione Witraże”.  A do wycinania elementów z papieru i kwiatków świetne są nożyczki non-stick, polecam szczególnie do cięcia taśmy dwustronnej, nic się do nich nie przykleja, nic a nic, a do tego są niedrogie 🙂 . Polecam, po ich zakupie skończyło się ciągłe czyszczenie nożyczek cifem 😉

Papierki i nożyczki dostępne są  w sklepie:
nożyczki
papierki

Chwilowo na krótko będzie zastój  kartek z kolorowanymi kwiatkami, bo mi się arkusz do kolorowania skończył, muszę podjechać do sklepu i zrobić zapasy. Kwiatki koloruje promarkerami, ale korci mnie bardzo, żeby spróbować pisaków akrylowych o takich.  Więc pewnie w niedługim czasie się na nie skuszę :), tym bardziej, że zapisałam się na całoroczną zabawę w kolorowanie u Ewci.

23 myśli nt. „Kolorowo dla dziadków

 1. Promyk

  Genialne są te kwiaty! Jest cudnie, kolorowo! I ile warstw. 🙂 Dzięki za namiary na nożyczki, pomyślę o nich.

 2. Sosnowy Gaik

  Śliczna, kolorowa i warstwowa:)
  Dziękuję za udział w styczniowym wyzwaniu scrapkowo.pl

 3. Małgosia X

  Violu, kartka jest wspaniale energetyczna i radosna.
  Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie nożyczki.
  Buziaczki.

 4. Agata

  W nożyczki sie wyposaże bo czyszczenie z taśmy dwustronnej faktycznie drażni … Kolorowanie nie dla mnie ale Ty to Violu robisz przepięknie!!! Zachwycające kolory:) przepiękna karteczka:) pozdrawiam i miłego weekendu zycze!

 5. kwiatkosia

  Cudowna, energetyczna karteczka dla Dziadków 🙂 Dziękuję za polecenie nożyczek! Mam już dość ich ciągłego czyszczenia… Pozdrawiam cieplutko!

 6. Anika

  praca na prawdę piękna, podziwiam te kwiatki 🙂
  Dziękuję za udział w styczniowym wyzwaniu scrapkowo.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.