Kolorowanki

Pierwsza karteczka zrobiona, ot tak sobie, ale wpasowała się we wczorajsze święto, mąż się śmiał, że to mała Violetka, ale niestety nie, mała Violetka nigdy nie miała niestety długich włosów. Trochę oszukany shaker, wrzuciłam tam serduszkowe cekinki, ale jakby było za dużo i zostawiłam bez.

i jeszcze dalsza częśc kolorowania Izkowych anielic.

Wiem do mistrzostwa kolorowania, to mi daleko, ale sprawia mi to wielką radość więc koloruję.

14 myśli nt. „Kolorowanki

 1. kicikicitata

  Violu, cudowna kartka z serduszkami. Ten stempelek z dziewczynką jest śliczny i wspaniale pokolorowany.
  Zakładki z aniołkami – tak się cieszę, gdy czytam Twoje słowa. Od razu chwyciłabym cienkopis i tworzyła kolejne aniołki do kolorowania:))) Bardzo mi się podoba Twoje kolorowanie. Widzę, że malujemy na różnych papierach, bo Twój ma inną fakturę. Rzeczywiście – Twoje aniołki wyglądają jak ilustracja w czasopiśmie lub książce, jak napisała Sylwia. Ma to ogromny urok. Ja nigdy nie używałam bloku do markerów, nie wiem jak one przyjmują tusz alkoholowy. Kiedyś Aga poleciła mi papier ksero satynowy pewnej firmy – jest rewelacyjny do kolorowania. Marker sunie po nim jak po lodowisku:)
  Buziaki

 2. Gosikowy Zakatek

  Prześliczna kartka z Magnolką, a aniołki anielskie :)) Pięknie kolorujesz 🙂

 3. Małgosia X

  Śliczna ta mała Violetka:) I jak pięknie pokolorowałaś anioły.
  Uściski.

 4. Efka hubka

  Nie ma patentu na kolorowanie- jest mnóstwo technik, kazdy podłapuje coś, co mu się podoba. Jest świetnie- nic bym nie zmieniła! Super karteczka- kocham Magnolie!

 5. Promyk

  Śliczna kartka, jak zwykle, dziewuszka jest rozkoszna! Anielice naprawdę piękne, wyrazy uznania zarówno dla Izy, jak i dla ciebie.

 6. Evipassjonatka

  Ciekawy ten Twój oszukany shaker, nieważne , że nie miałaś długich włosów, fajne, że mąż Cię postrzega jako uroczą Violetkę:*

 7. aga-craft

  Violu ślicznosci u Ciebie, Walentynka bardzo urokliwa a aniołki Izy – magia 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.