Dla emerytki

Z okazji przejścia na emeryturę (zazdraszczam bardzo) powstała taka kartka z podziękowaniem, kwiatowa w pudełeczku z okienkiem.

Już została wręczona i wiem, że się podobała 🙂

A teraz kolejna dokładka do Candy, na które można zapisać się tutaj. Paczuszka dotrze zapewne przed Wielkanocą więc kartka  i mydełko tematyczne doskonale się wpisuje w przesyłkę.

Ostatnio mało działam, młodsze dziecię przeprowadziło się na swoje, a matce został pokój, w którym będzie pracownia, przepadłam w porządkowaniu przydasi (jeny ile tego się nazbierało).

A żeby nie było, że igiełką w ogóle nie macham, to ciut pomachałam, ozdobiłam mojej młodzieży ręczniki.

Póki co siedzę i układam wszystko w szafkach i w końcu widzę powoli koniec, więc niebawem pokażę Wam jakieś karteczki, w wolnych chwilą macham powolutku igiełką, zabawy zobowiązują.

Pozdrawiam gorąco i lecę nadrobić komentarze u Was na blogach 🙂

19 myśli nt. „Dla emerytki

 1. Wielkie Małe Pasje

  Violu kartka super!!! Nie dziwię się, że spodobała się obdarowanej 🙂 Ale Tobie zazdroszczę pracowni własnej!!! Ja jeszcze muszę czekać na wolny pokój :)). Karkta wielkanocna i mydełko śliczne 🙂 Miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie!

  Komentarz
 2. Zaklęta Igiełka

  Karteczka piękna i idealnie dobrane życzenia 🙂 Z tej pracowni cieszę się razem z Tobą, ja swoją (po dzieciu) jeszcze dopieszczam. Pozdrawiam cieplutko 🙂

  Komentarz
 3. Alina

  Karteczka dla emerytki urocza! Niespodzianki do candy również wyglądają wyśmienicie. Podziwiam i ręczniki, będą często przypominać twórczą mamę. Pozdrawiam wiosennie:))

  Komentarz
 4. Promyk

  Karteczka elegancka! Ja też „zadraszczam” nieznanej emerytce.;) Ręczniki pierwsza klasa, normalnie jakbyś wyprawę córce robiła.:) A mydełko, no prostu, do schrupania.:):):)

  Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *