Choinka 10/2022

Tym razem zawieszka w zabawie u Kasi – Choinka 2022, zrobiłam sowę, wzór czekał już dawno do wyhaftowania, kiedyś mnie zauroczył.

Miał być biały pompon, no ale wszystkie kolorki pomponów mam, oczywiście oprócz białego, ech, to chociaż mu złote zapięcie paska zrobiłam 🙂 W zeszłym roku po świętach wyrzuciłam choinkę, już nie była za ładna, teraz muszę kupić nową, chcę ciut większą więc zawieszki się przydadzą 🙂

I banerek:

Kartka z jamnikiem jeszcze jedna zagości, no i na koniec zabawy mam zamiar w końcu skończyć mojego anioła 3D, przynajmniej taki jest plan.

16 myśli nt. „Choinka 10/2022

 1. Leacathy

  Fajna sówka, chociaż wygląda na troszkę zdenerwowaną 🙂 może przez brak białego pompona? Hihi, u mnie też tak było ostatnio – szukałam na ogonek zająca i co? I wszystkie kolory tęczy i wielkości, ale białego żadnego!

  Uściski

 2. KasiaS

  Śliczna sówka 🙂 Najgorzej wymyślić wykończenie i w ostatniej chwili stwierdzić braki w zaopatrzeniu 😉 ale taka jest równie zachwycająca 🙂
  Choinkę kupowałam 2 lata temu… i znowu muszę kupić… zawieszki się nie pomieszczą 😉
  Pozdrawiam 🙂

 3. raeszka

  Zrobiłaś super zawieszkę :).

  Mam nadzieję, że uda Ci się kupić śliczną choinkę, na której zawieszki będą się pięknie prezentować :).

 4. Ania Iwańska

  Fajna ta sowa Ci wyszła. Niestety haft nie dla mnie. Mało haftuję na plastikowej kanwie , poza tym jak dla mnie to chyba za dużo konturów. Ale na Twojej nowej choince będzie się super ta sowa prezentować !!
  Pozdrawiam

 5. szczypta magii u Anny

  Violu sówka nawet bez puchatego pompona jest słodka i pięknie się prezentuje, śliczny hafcik:)
  No tak to już jest, że przydaśków pełne szuflady ale tego jednego białego pomponika brakło…upss.
  Pozdrawiam serdecznie!

 6. Zaklęta Igiełka

  Fajna ta sówka Violu.Pięknie się będzie prezentować na nowej choince. Ja w tamtym roku musiałam kupić nową choinkę, bo stara się już strasznie sypała. Pozdrawiam serdecznie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.