Zabawa u Inki – 7

Czas na prezentację karteczki z zabawy u Inki u Rogatego :). W tym miesiącu miało być w kartkę wplecione lato, znaczy słomki, patyczki od lodów. W domu słomki owszem są, ale zwykłe, a tu nagle na zakupach w biedronce, chyba specjalnie dla Rogatego wysyp słomek we wzorki.

Jpeg

Jakiś czas temu urzekły mnie te grafiki u Janet, więc je sobie zakupiłam, specjalnie do karteczek.

Jpeg

W zeszłym miesiącu moja karteczka z przepisem u Inki otrzymała wyróżnienie, serdecznie dziękuję, bardzo mnie to ucieszyło.

wyroznienie

A na koniec pochwalę się nagrodą od Rogatego, za to, że moja kartka powstała prawie jako pierwsza, parę minut po kartce Czarnej Damy, a Inka postanowiła nagrodzić pierwsza osobę, która stworzy kartkę i tak i mnie się trafiło. Same zobaczcie jaki piękny tag z karteczkami do mnie dotarł.

Jpeg

Inko bardzo dziękuję, wspaniała niespodzianka.

19 myśli nt. „Zabawa u Inki – 7

 1. Agata

  Widzisz Violu a ja szukałam słomek innych niż jednokolorowe i sie nie doszukałam … Twoja karteczka jak zawsze piękna! Wszystko przemyślane i kolorystycznie pieknie skomponowane:) a grafika rzeczywiście urocza:) gratuluje wyróżnienia i upominku oraz przesyłam pozdrowienia!

  Komentarz
 2. Ania Iwańska

  Super kartka powstała, dla mnie jedna z faworytek. Grafika od Janet rzeczywiście przepiękna , tez je bardzo lubię. Gratuluje wyróżnienia i fajnego prezenciku.
  Miłego dnia

  Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *